Berán Lajos (1882-1943) 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" az Atlétikai Klub I. világháborús halottjai emlékére kiadott, kétoldalas, vert bronz emlékérem (59mm) T:1- / Hungary 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" double-sided struck bronze commemorative medallion issued for the fallen members of the Athletic Club in Wo...
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" kétoldalas bronz emlékérem (58mm) T:2 kis patina / Hungary ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" double-sided bronze commemorative medallion (58mm) C:XF small patina HP 1411
1920. "Kaposvári Turul Sportegylet" jelzetlen Ag sport emlékérem, hátoldalon "BERÁN N BPEST" és "BN" jelzéssel (17,70g/39x27mm) T:1- / Hungary 1920. "Kaposvári Turul Sportegylet" Ag sports commemorative medallion with "BERÁN N BPEST" and "BN" marks on backside (17,70g/39x27mm) C:AU
1920. "Középmagyarországi Labdarúgók Alszövetsége 1920 / Bajnoki Érem (1930/31)" kétoldalas fém díjérem füllel. A II. osztálynak megfelelő Középmagyarországi LASz, I. osztály három csoportjának egyik bajnokcsapata: Szolnoki MÁV SE, Dunakeszi Magyarság SE, vagy Rákoscsabai TK. Szign.:Huguenin (40mm) T:1- patina, ph / Hungary 1920. "Central Hungarian Football Association 1920 / Championship Medal (...
1928. "A Világbajnokság évének emlékére - Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és díszítménnyel (12,45g/0.800/39mm) T:1- / Hungary 1928. "To commemorate the year of the World Championship - Hungarian Cycling Association" two-sided, hallmarked Ag bicycle medallion with ear, "HP" maker's mark and decoration (12,45g/0.800/39mm) C:AU
1928. "Zrínyi KAC Orsz. Versenye" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel és "SGA" beütéssel (13,06g/0.800/30mm) T:1- / Hungary 1928. "Zrínyi KAC National competition 27th May 1927" two-sided, marked Ag bicycle medallion with ear and "SGA" maker's mark (13,06g/0.800/30mm) C:AU
1929. "Herendy-díj - 1928-29 - II." kétoldalas bronz díjérem füllel. Az 1929. október 27-én lejátszott Herendy Vándordíj MILL-KÖLASz (3-2) döntő vesztes csapatának (36mm) T:2 / Hungary 1929. "Herendy-díj - 1928-29 - II." two-sided bronze award medal with ear. For the losing team of MILL-KÖLASz final (3-2) on the Herendy Vándordíj, played on October 27, 1929 (36mm) C:XF