1930. "Magyar Posztógyári Sport Egyesület" kétoldalas, jelzetlen Ag kerékpáros díjérem füllel és "FM" beütéssel (16,02g/32x41mm) T:1- lapkahiba / Hungary 1930. "Magyar Posztógyári Sport Egyesület (Hungarian Pannus Factory Sports Association)" two-sided, unmarked Ag bicycle medallion with ear and "FM" maker's mark (16,02g/32x41mm) C:AU planchet error
~1930. "K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Autos Gyorsasági Körverseny" részben zománcozott bronz díjplakett "BERÁN N / BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (95x66mm) T:2 patina / Hungary ~1930. "K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - 1st National Automobile Speed Race" partially enamelled bronze award plaque with "BERÁN N / BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2...
1931. "DGATE 1931. III. 7. hv. IV." kétoldalas, jelzetlen Ag párbajtőr díjérem füllel és "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (13,45g/30mm) T:2,2- patina / Hungary 1931. "DGATE 1931. III. 7. hv. IV." two-sided, unmarked small-sword Ag award medal with ear and "Arkanzas Budapest" maker's mark (13,45g/30mm) C:XF,VF patina
1931. "200m női mellúszás I. - 1931" jelzetlen Ag díjérem "HP" gyártói jelzéssel, kis szalaggal (12,47g/29mm) T:1-,2 patina / Hungary 1931. "200m women's breaststroke I. - 1931" unmarked Ag medallion with "HP" maker's mark (12,47g/29mm) C:AU,XF patina
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1929" bronz emlékplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (52x91,5mm) T:1-,2 / Hungary 1932. "Gymnastics Club of Budapest (Buda) 1869-1929" bronze commemorative plaque with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Lajos Berán (52x91,5mm) C:AU,XF
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1929" ezüstözött bronz emlékplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "DR HEINRICH ANTALNAK A HOCKEY SZAKOSZTÁLY MEGTEREMTÉSE KÖRÜLI FÁRADOZÁSÁÉRT MELEG SZERETETTEL A BBTE - 1935. XI. 27." (52x91,5mm) T:1-,2 / Hungary 1935. "Gymnastics Club of Budapest (Buda) 1869-1929" silver plated bronze commemorative plaque with "LUDVIG" maker's mark...
1935. "Csillagtúra GYAMC (Győri Automobil és Motor Club) - 1935. IX. 8." részben zománcozott bronz díjplakett (75x50mm) T:2 / Hungary 1935. "Star tour GYAMC (Győr Automobil and Motor Club) - 8.09.1935" partially enamelled bronze award plaque (75x50mm) C:XF