Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 52

1935. "K.A.C. (Kispesti Athletikai Club) Dobogókői I. Országos Hegyiverseny 1935" aranyozott bronz díjplakett "BERÁN N / BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (43x67mm) T:1- patina / Hungary 1935. "K.A.C. (Athletic Club of Kispest) 1st National Mountain Race 1935" gilt bronze award plaque with "BERÁN N / BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark (43x67mm) C:AU patina
30219.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Sóváry János / Ludvig József 1935. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés - 1935.I." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "L.E." gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (12,41g/0,800/30mm) T:AU patina, kis ph / Hungary 1935. Sóváry János / Ludvig József "National Gymnastic Association - 1863 - Matolay / Integrity - Strength - Consensus - 1935.I." Ag sport award medal with hallmark, "L.E." maker's mark, engraved on reverse (12,41g/0,800/30mm) C:AU patina, small edge error
30220.

Sóváry János / Ludvig József 1935. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés - 1935.I." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "L.E." gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (12,41g/0,800/30mm) T:AU patina, kis ph / Hungary 1935. Sóváry János / Ludvig József "National Gymnastic Association - 1863 - Matolay / Integrity - Strength - Consensus - 1935.I." Ag sport award medal wit...

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43

30221.

Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (...

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

~1936. "PSE (Polgári Sportegyesület)" kétoldalas bronz díjérem (2xklf) egyik mellszalagon (29mm) T:1-,2 / Hungary ~1936. "PSE (Polgári Sportegyesület)" two-sided bronze medallion (2xdiff) one with ribbon (29mm) C:AU,XF
30222.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
21,43

Reményi József (1887-1977) 1936. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt - 1936 VII.23-26." bronz díjérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (45mm) T:1- ph. / Hungary 1936. "Budapest Civic Shooting Association / Learn to protect your country and your king here - 1936 VII.23-26." bronze award medal with "Berán N BPest" maker's mark. Sign: József Reményi (45mm) C:AU edge error HP 4421.
30223.

Reményi József (1887-1977) 1936. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt - 1936 VII.23-26." bronz díjérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (45mm) T:1- ph. / Hungary 1936. "Budapest Civic Shooting Association / Learn to protect your country and your king here - 1936 VII.23-26." bronze award medal with "Berán N BPest" maker's mark. Sign: József Reményi (45mm) C...

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

1936-1937. "Budapesti Polgári Lövész Egyesületek" kétoldalas bronz díjérem (3xklf) egyik ezüstözött, mind mellszalagon (40mm) T:2,2- / Hungary 1936-1937. "Budapesti Polgári Lövész Egyesületek" two-sided bronze medallion (3xdiff) one is silvered, all with ribbon (40mm) C:XF,VF
30224.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1938. "Magyar Vívószövetség Budapest Székesfőváros Párbajtőr Egyéni Bajnoksága - 1938. - V." kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem "SGA" gyártói jelzéssel (11,89g/28mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Hungarian Fencing Association Individual Small-sword Championship of Budapest Capital City - 1938. - V." two-sided, unmarked Ag medallion with "SGA" maker's mark (11,89g/28mm) C:XF patina
30225.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1940. "NAC (Nagyváradi Atlétikai Club) - Visszatértünk 1940. augusztus 30." a második bécsi döntéssel Magyarországhoz visszakerülő Nagyvárad sportklubjának zománcozott bronz jelvénye (21x17mm) T:1- / Hungary 1940. "NAC (Nagyváradi Atlétikai Club - Oradea Athletic Club) - We get back 30th August 1940" the enamelled bronze badge of the Oradea's sport club, which returned to Hungary with the Second Vienna Award Decision (21x17mm) C:AU
30226.

1940. "NAC (Nagyváradi Atlétikai Club) - Visszatértünk 1940. augusztus 30." a második bécsi döntéssel Magyarországhoz visszakerülő Nagyvárad sportklubjának zománcozott bronz jelvénye (21x17mm) T:1- / Hungary 1940. "NAC (Nagyváradi Atlétikai Club - Oradea Athletic Club) - We get back 30th August 1940" the enamelled bronze badge of the Oradea's sport club, which returned to Hungary with the Second V...

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Bánáti Schwerák József (1897-1951) 1941. "Soproni Torna Egyesület 75 éves jubileuma" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- /  Hungary 1941. "The 75th Anniversary of the Sopron Gymnastics Association" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: József Bánáti Schwerák (40mm) C:AU
30227.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
11

1941-1942. "M. L. Sz. (Magyar Labdarúgó Szövetség) Duna-Tiszaközi Kerülete - Bajnoki Érem" kétoldalas fém díjérem füllel, hátoldalán gravírozva. Az érmet a VI. osztálynak megfelelő Duna-Tiszaközi kerület III. osztályú bajnokcsapata kapta, a Sárisápi SE (Esztergomvidéki csoport) vagy a Mogyoródi LE (Vácvidéki csoport) (38mm) T:2,2- patina, ph, repedés /  Hungary 1941-1942. "Hungarian Football Association Duna-Tiszaköz District - Championship Medal" two-sided metal award medal with ear, engraved on reverse. The medal is awarded to the Duna-Tiszaközi district 3rd class champion team (which is corresponding to the 6th division), the Sárisápi SE (Esztergomvidék group) or Mogyoród LE (Vácvidék group) (38mm) C:XF,VF patina, edge error, crack
30228.

1941-1942. "M. L. Sz. (Magyar Labdarúgó Szövetség) Duna-Tiszaközi Kerülete - Bajnoki Érem" kétoldalas fém díjérem füllel, hátoldalán gravírozva. Az érmet a VI. osztálynak megfelelő Duna-Tiszaközi kerület III. osztályú bajnokcsapata kapta, a Sárisápi SE (Esztergomvidéki csoport) vagy a Mogyoródi LE (Vácvidéki csoport) (38mm) T:2,2- patina, ph, repedés / Hungary 1941-1942. "Hungarian Football Assoc...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Magdányi Antal (1902-?) 1943. "Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete" bronz érdemérem (64,5mm) T:1- patina, kis ph. / Hungary 1943. "National Association of Hungarian Physical Education Teachers" bronze medal of merit. Sign: Antal Magdányi (64,5mm) C:AU patina, small edge error TP 1727a
30229.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

1947. "Győr-Sopron-Szombathely Thj. városok vándordíjas sportversenye 1947" egyoldalas fém sport plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (80x50mm) T:1-,2 / Hungary 1947. "Győr-Sopron-Szombathely Thj. városok vándordíjas sportversenye 1947" one-sided sports plaque with "LUDVIG" maker's mark (80x50mm) C:AU,XF
30230.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft