Goebel manufaktúra, Walt Disney limitált kiadású Bambi figura, jelzett, steinzeug, korának megfelelő állapotban, etikettel is jelzett. 1950 körül. m: 4,8 cm
Nagyméretű angyalfejes kaspó. Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) és 449-as formaszám, korának megfelelő állapotban, kopások, 54x53cm A B. Bloch & Co. / Eichwald Porcelán Manufaktúra 1871-ben Bernhard Bloch megalapította a csehországi Eichwaldban található B. Bloch & Co. vál...
Felső- Szilézia Proskau: Dísztál. Színes, kézzelfestett, ónmázas kerámia. Jelzett. 1763-1769 között. Jelzett. Hibátlan, korának megfelelő állapotban. d: 25,5cm. / Upper Silesia Proskau: Decorative bowl. Colourful, hand-painted, tin-glazed ceramics. Marked. 1763-1769. Marked. In perfect condition, in keeping with its age. d: 25,5cm. / "A felső-sziléziai Opole közelében lévő Proskauban található fa...