Porcelán

Tételek száma: 38

Zsolnay szecessziós plakett pár - Mikor én még legény voltam. Nincs édesebb, mint a ...... méz. Formába öntött porcelánfajansz. Felületén reliefszerűen kiemelkedő idős házaspár és fiatal szerelmesek portréja eozin / labrador színű mázzal festve, alatta felirat: Mikor én még legény voltam. Nincs édesebb, mint a ...... méz. Felső sarkán Telcs Ede művészjelével. Egyik hátoldalán: 6145 (formaszám). Jelzés nélkül. Zsolnay, Pécs, 1900 körül. Korabeli szecessziós fakeretben. m: 24x20 cm. Hibátlan, szép gyűjtői darab! Az idős házaspár hátoldalán, a függesztésnél 2db apró csorba.
11047.

Zsolnay szecessziós plakett pár - Mikor én még legény voltam. Nincs édesebb, mint a ...... méz. Formába öntött porcelánfajansz. Felületén reliefszerűen kiemelkedő idős házaspár és fiatal szerelmesek portréja eozin / labrador színű mázzal festve, alatta felirat: Mikor én még legény voltam. Nincs édesebb, mint a ...... méz. Felső sarkán Telcs Ede művészjelével. Egyik hátoldalán: 6145 (formaszám). Je...

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
571,43
14

11048.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71
21

11049.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs, 1920 körül. Korának megfelelő állapotban. m: 27,5 cm
11050.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

11051.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
673,58
742,86

11052.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Zsolnay: A tenyeréből ivó fiú. Eozin mázas porcelánfajansz, 1920 körül, hibátlan, m: 14 cm
11053.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Zsolnay: Libás lány. Eozin mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan, m: 27 cm
11054.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14
17

Zsolnay: Váza. Labrador mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan, m: 10 cm
11055.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
40

Zsolnay: Jegesmedvék. Eozin mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan. m:12 cm, h:20 cm
11056.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14

Zsolnay népies ihletésű, korsó. Felületén plasztikus díszítmények. Jelzett: kobaltkékkel festett családi jegy és masszába nyomott: Z. W. Zsolnay Pécs. Zsolnay, Pécs 1880 körül. Fülénél gyári tűzrepedések, szájpereménél, belülről mázhiba. m: 33 cm
11057.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
47

Zsolnay 1887-1889 historizáló, áttört tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Formaszám 2241. d: 22 cm
11058.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft