Zsolnay rókás hamutartó, kézzel festett porcelán, (tervezte: Sinkó András 1936 körül (1901-1976)), kézzel festett, jelzett, korának megfelelő állapotban, 14,5x12,5x13 cm (Reprodukálva: Prof. Mag. Gergely Hugó: Sinkó András életműve a Zsolnay gyárban (2021) című könyvében.)
I. világháborús tányér, 4db, 1914-1915, Viribus Unitis, Nagy idők emléke Generalfeldmarschall von Hindenburg. Fajansz, korának megfelelő állapotban. d: 23 cm
Hollóházi Szász Endre (1926-2003): Kísérleti darab. Porcelán fali dísz 4 darabos sorozat, matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm. Bélyegző: Hollóháza Szász stúdió jelzés.
Szász Endre (1926-2003): Olympia 1980 (limitált példány (30/14)) Magyar Cselgáncs Szönetség. Porcelán kép, aranyozott, szitázott, jelzett, apró karcok, szélein minimális lepattanások. 30x30cm