Koloman Moser kristály üveg mokkás készlet. XX. sz. eleje. Hat személyes, komplett. Aranyozott, csiszolt, anyagában színezett, jelzés nélkül. Az aranyozáson néhány minimális hibával / Koloman Moser crystal coffee set for 6 persons. Not signed. A few minor faults on the gold layer.
Art Deco kínálótál. Fúvott üveg, felületén irizáló díszítmény. Jelzés nélkül. Peremén minimális micro lepattanás, korának megfelelő állapotban. Német, WMF., Geisslingen, Myra sorozat, 1930 körül. d: 24,5 cm
Iittala Nuutajärvi vízimadár, finn asztali üvegdísz, fújt, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, 10x7x6 cm / Iittala Nuutajärvi waterfowl, Finnish table glassware, blown glass, handpainted, good condition, in original box
Nagyméretű Chribska cseh művészi üveg tál / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, Sommerso kék kézzel készített üveg. Kopott etikettel jelzett, hibátlan, d: 41 cm