10035.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
15 000 Ft
Holló László (1887-1976): Olvasó női akt, 1930. Szén, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27x19 cm / Charcoal on paper, signed, framed