10049.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
42 000 Ft
108,81 EUR, 120,00 USD
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Hallo, csak Modiano-t használok (reklámterv). Tus, ceruza, papír. Jelezve jobbra fent kissé töredékesen. Néhány apró folttal. Sérült, jobb felső részében kissé hiányos. Üvegezett fakeretben, 30×20 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, damaged, framed.