10079.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
130 000 Ft
Kövér Gyula (1883-1972): Capri. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 75x60 cm / Kövér Gyula (1883-1972): Capri. Oil on canvas, signed lower right, framed. 75x60 cm