10028.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
220 000 Ft
Scheiber Hugó (1873-1950): Vakember. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent: Scheiber H. Proveniencia: Korábban Hollán Henrik (1882-1971) belgyógyász, kórháztörténész gyűjteményében. Üvegezett fakeretben. 51,5×29 cm. / mixed technique on paper, signed, framed.