10023.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
190 000 Ft
Schönberger Armand (1885-1974): Levelet író lány. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Kissé sérült. Hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 57X45,5 cm. / ink on paper, signed, very slightly damaged, framed