10009.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
Sovánka Károly (1883-1961): Őzek az erdőben. Ceruza, grafit, papír. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x32,5 cm / Karol Šovánka (1883-1961): Roe in the forest. Pencil on paper, signed lower left, framed. 21,5x32,5 cm