10047.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
42 000 Ft
Tichy Gyula (1879-1920): Boszorkány és női akt (szecessziós jelenet). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 24x17,5 cm. Üvegezett fakeretben. / art nouveau scene, etching on paper, unsigned, 24x17,5 cm. Framed.