10069.
40. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
28 000 Ft
9
Turi-Jobbágy Miklós (1882-?): Budapesti panoráma a Tabánnal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25,5×36,5 cm / watercolour on paper, signed, framed