Czóbel Béla (1883-1976): Das Kapital. Kréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 38x29 cm / chalk on paper, signed, framed
Kmetty János (1889-1975): Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (Kmetty 1943), Kmetty János autográf dedikációjával (Sch... Magdinak). Üvegezett fakeretben, 30×23 cm / János Kmetty (1889-1975): Still life. Watercolour on paper, signed lower right. Framed. 30×23 cm
Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Olvasó, 1930-as/40-es évek. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 40×49,5 cm / Pastell on paper, signed lower left, framed.
Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm