Péczely Antal (1891-1944): A műgyűjtő. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm / Péczely Antal (1891-1944): The art collector. Oil on canvas, signed. Framed, 50×60 cm
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse
Kövér Gyula (1883-1972): Capri. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 75x60 cm / Kövér Gyula (1883-1972): Capri. Oil on canvas, signed lower right, framed. 75x60 cm
Bruck Lajos (1846 - 1910): Anya gyermekével. Olaj, vászon-karton, hátoldalon "Bruck Lajos hagyatéka" raglappal és árverési számmal, 30x13 cm / oil on canvas, mounted on board, with the painter's estate label on the reverse
XX. sz. elején működött magyar festő: Kalapos hölgy portréja, 1909. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Balra lent Restaurált. Paszpartuban. 57,5×46,5 cm. / Hungarian painter: Lady in hat, 1909. Oil on canvas, unsigned. Restored.
Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Budapest, 1910): Tanulmányrajz. Kétoldalas, ceruza, papír. Hátoldalán MNG Bírálati csoport etikettje. Sérült keretben, hátsó üvegen repedés. 43x30 cm / pencil on paper