10142.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
22 000 Ft
13
Jankovics Marcell (1941-): Házár (illusztráció Nazim Hikmet: A szerelmes felhő c. könyvéhez). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, bal felső sarkában kissé foltos, 23×14,5 cm. / mixed technique on paper, signed lower right, framed