10202.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
48 000 Ft
Koncz Béla (1925-2002): Formaszervezés Bartók zenéjére. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (69/100). Üvegezett fakeretben. 39×29,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (69/100), framed