10129.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
120 000 Ft
310,88 EUR, 342,86 USD
Moldován István (1911-2000): Kolozsvár (Városrészlet). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm / Moldován István (1911-2000): Cluj. Oil on canvas, signed, framed, 60x80 cm