10153.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
44 000 Ft
113,99 EUR, 125,71 USD
Nagy Imola (1976-): Bazilika. Akvarell, kontúrfesték, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 34,5x34,5 cm