10121.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
18 000 Ft
Rékassy Csaba (1937-1989): Modestia (erények sorozat). Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással, üvegezett fakeretben, 15,5×8 cm / engraving on paper, signed, EA V/XV, framed