Walter Friedrich (1931-1996): Erdélyi táj, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent. 55x55 cm. Hátoldalán romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Transylvanian landscape. Oil on canvas. Signed. 55x55m. Framed.