10114.
40. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
50 000 Ft
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Konyhajelenet. Computer print, papír, jelzett, számozott: 11/19. Ef.Zámbó István szárazbélyegzőjével. 30x30 cm. Üvegezett fakeretben / computer print on paper, signed, numbered: 11/19, framed