Szász Endre (1926-2003): Varázsló. Ceruza, karton, jelezve jobbra lent, középen Szász Endre autográf ajánlási soraival: "Aláírások emlékére, Szász Bandi". 50x70 cm / pencil on board, signed, with autograph dedication
Vladimir Svoboda (1937-): Nyugati hegyek, 1992. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent, hátoldalán raglappal. 37,5x44 cm. / Vladimir Svoboda (1937-), Czech painter: Western mountains, (Zapadni Hory) 1992. Mixed technique on wood, signed lower right, with label on the reverse
Walter Friedrich (1931-1996): Erdélyi táj, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra fent. 55x55 cm. Hátoldalán romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Transylvan...
Moldován István (1911-2000): Kolozsvár (Városrészlet). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm / Moldován István (1911-2000): Cluj. Oil on canvas, signed, framed, 60x80 cm