Felvidék Tételek száma: 517
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2740616
41881
40
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2
1901 Losonc, Lucenec; Városi szálloda, építkezés. Redlinger Ignác kiadása / hotel, construction 2740662
41882
40
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1930 Losonc, Lucenec; látkép, zsinagóga / general view with synagogue s: Prof. K. Sup (EK) 2860456
41883
40
4600
Slovakia
KĂŠpeslapok
T4
1898 (Vorläufer) Lőcse, Levoca; Városháza, Lőcsefüred, megyeháza, városi főkapu, katolikus templom, Lőcsei fehérasszony (Julianna Géczy). Braun Fülöp, Krecsmár és Sacz kiadása / town and county halls, gate, church, Levocské Kúpele. Art Nouveau, floral, litho (vágott / cut) 2870520
41884
40
9500
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2
1901 Lőcse, Levoca; Latzin János kiadása 2870533
41885
40
9500
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Lőcse, Leutschau, Levoca; Magyar királyi állami főreál-iskola. Latzin János kiadása / Staatsoberrealschule / school (EK) 2870540
41886
40
9500
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1900 Lőcse, Leutschau, Levoca; Megyeház. Latzin János kiadása / Komitatshaus / county hall (EK) 2870526
41887
40
9500
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1902 Lőcse, Leutschau, Levoca; Város körfala a XIV. századból, Probstner bástya este. Latzin János kiadása / city wall from the 14th century, bastion tower, night (EK) 2870530
41888
40
9500
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2
1900 Lőcse, Leutschau, Levoca; Lőcse-völgy. Latzin János kiadása / Levocská Dolina / valley 2714691
41889
40
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
Lőcse, Levoca; Római katolikus templom. Feitzinger Ede No. 948. L. / church (EK) 2857732
41890
40
5500
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Lőcse, Levoca; Kör nyugati oldal / Ring Westseite / square (kopott sarkak / worn corners) 2729199
41891
40
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3
1900 Lőcse, Levoca; kaszinó este, Jos. Th. Reiss könyvnyomdája. Patz Emil kiadása / casino and book printing shop at night (fl) 2856224
41892
40
30000
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2
1899 (Vorläufer) Malacka, Malaczka, Malacky; Izraelita templom, zsinagóga, Fő tér, Apáca zárda. Wiesner Alfréd kiadása / synagogue, main square, nunnery. Kunstanstalt Karl Schwidernoch Art Nouveau, floral, litho + "SZAKOLCZA-POZSONY 174. SZ." vasúti mozgóposta Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft