16 000 Ft
[Dumas, Alexandre (1802-1870).] Dumas Sándor: Utazás a Kaukázusban. 1858-1859. 1-3. rész. [Egybekötve.] Ford.: Székely József. Pest, 1860., Hartleben Konrád Adolf,(Bécs, Sommer Lipót-ny.), 1 (a szerző fametszetű portréja, címkép) t.+6+XXXII+132; 2+174;4+164;2+164 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.