8 000 Ft
9
Ravasz László: Isten rostájában I-III. köt. Beszédek, írások. A szerző, Ravasz László (1882-1975) református lelkész, a Dunamelléki református egyházkerület püspöke (1921-1948), író, által DEDIKÁLT példány, valamint a II. és III. kötet címlapján a szerző ALÁÍRÁSAIVAL. Bp.,[1941],Franklin, XII+498; VIII+478; VII+567 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítókkal, a 3. kötetben az elülső szennylap szakadt és a gerincén gyűrődésnyom, laza fűzésekkel.