15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Szalay László: Státusférfiak és szónokok könyve. Pest, 1846, Heckenast Gusztáv, 4+484+1 p. Első kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos címlappal, a címlapon bejegyzéssel és régi bélyegzéssel.