12 000 Ft
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története. I-II. köt. Pest, 1851, Emich Gusztáv,(Emich és Eisenfels-ny.), XII+196+16+XVII-LXIII;IV+118+2+LXXV p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Hinka József (1815-1882), az Akadémia ügyészének névbélyegzőjével.