18 000 Ft
Breymann, G. A. - Warth, Dr. Otto: Allgemeine Baukonstruktionslehre. Mit besonderer Beziehung auf das Hochbauwesen. In 4 Bänden. [I-IV. köt. Komplett!] Band I: Die Konstruktionen in Stein. Band II: Die Konstruktionen in Holz. Band III: Die Konstruktionen in Eisen. Band IV: Verschiedene Konstruktionen. Leipzig, 1900-1905, J. M. Gerhardt, 1 t.+IX+459 p.+2 sztl. lev.+103 t.; 1 t.+VIII+355 p.+2 sztl. lev.+124 t.; 1 t.+IX+373+40 p.+2 sztl. lev.+96 t.; 1 t.+XII+526 p.+2 sztl. lev.+88 t. Képtáblákkal és szövegközi képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói díszes, aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, festett lapszélekkel, a borítókon és a gerinceken minimális kopással és sérülésekkel, néhány kissé foltos lappal, összességében jó állapotban.