[Sigismund Schwabe/Sigismund Suevus (1526-1596)] Speculum amicitiae, det er: Venskabs Speyel. I huilcken er at see, huad it got Venskab er, huilcken en dyrebar Skat det er, huorledis det skal skifftis, proffuis, formeris, oc til enden bliffue bestandigt. Met mange sk?ne Sprock, Historier oc Exempler, aff den H. Scrifft, oc gamle Laerefaedris Boger... Kiobenhaffn, 1613, Salomon Sartor, 99 sztl. lev...
Fulda, Ludwig: Tausend und eine Nacht. Zum erstenmal aus dem Urtext vollständig und treu übersetzt von Gustav Weil. Mit Hundert Bildern, zwanzig mehrfarbigen und achtzig einfarbigen von Fernand Schultz-Wettel. [I-IV. köt. Komplett!] Berlin, 1914, Neufeld & Henius. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kiad...
Albert Eulenburg: "Sadism and Masochism". Algolagnia. The Psychology, Neurology and Physiology of Sadistic Love and Masochism. Transl. into English by Harold Kent. New York, 1934, The New Era Press. 200 p. Színes címképpel, 10 fekete-fehér egészoldalas és 6 fekete-fehér szövegközti illusztrációval. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott egészvászon kötésben. / In English languague, in full line bindin...