40 000 Ft
[Huszty István (1710-1772)] Stephano Huszty: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in jus Hungaricum. Compositus a - -. I-III. kötet. (Gyakorlati jogtudomány I-III.) [Egykötetben.] Agriae, 1794, Typis Episcopalibus, 2+354+2 p. + 1 (kihajtható tábla) t.; 492+2;133+146 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, a gerincen aranyozott címfeliratú címkével, kopott borítóval, a gerinc tetején hiánnyal.