30 000 Ft
9
[Werbőczy István (1465-1541)]: Stephano de Werbőcz: Werbőczius illustratus: sive decretum tripartitum juris consuetudinarii inclyti regni Hungariae, a magistro - - . Tyrnaviae (Nagyszombat), 1753, Typis Academicis Societatis Jesu, 569+15 p. Latin nyelven. Fametszetű könyvdíszekkel. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső szennylapon possessori bejegyzéssel, az elülső előzéklapon jegyzetekkel, kissé foltos lapokkal.