12 000 Ft
Benczéné Láng Irén: A könnyű főzés titka. A modern főzéstudomány egészségünk szolgálatában. Főzőkönyv finom és polgári konyha számára. Legujabb tapasztalatok alapján rendszerbe foglalt alapreceptekkel. Dr. Krajnik Mór által összeállított diétás étrendekkel. Dr. Czvetkovits Ferenc miniszteri tanácsos a Földmiv. Minisztérium gazd. szakoktatási osztályának vezetőjének előszavával. Szerzői kiadás. Putnok, 1934., S. Tapody Árpád-ny., 330 p. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal, sérült kötéssel, néhány lap sarkán szamárfüllel, kissé foltos lapokkal, de közte 1-2 foltos lappal is, egy-két lapszéli szakadással, a szövegben egy-két javítással. Nagyon ritka, putnoki kiadású szakácskönyv.