100 000 Ft
Great Exhibition of the Works of Industry of all Nations, 1851. Official Descriptive and Illustrated Catalogue. By Authority of the Royal Commission. 1-3. Teljes! London, 1851. Spicer Brothers, Wholesale Stationers; W. Clowes and Sons, Printers, Aranyozott, a földrészek allegórikus képét ábrázoló vaknyomott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, megkímélt állapotban. Az 1851-es Nagy Kiállítás , melyet Henry Cole és Albert herceg, Viktória királynő férje szervezett, volt az első világkiállítás. Ez volt az első kiállítás, ahol az összes földrész képviseltette magát. / Complete catalogue of the first World Expo in full linen binding in good condition.