15253.
40. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
30 000 Ft
1897 Dr. Rátz [István]: Pathológia. Előadó: - -. Hozzákötve: Parasithológia. Előadó - - . Jegyzi: Dr. Balogh István állatorvostan hallgató. Stencilezéssel sokszorosított főiskolai orvosi jegyzet, benne bejelölésekkel. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült, javított kötéssel, 184+138 p. Rácz István (1860-1917) orvosdoktor, állatorvosi főiskolai, az általános kórtan, a kórbonctan és a parazitológia tanára, az MTA levelező tagja.