15257.
40. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
Fodor Ferenc: A magyar térképírás. I.-III. kötet (egybekötve). (A ,,Térképészeti Közlöny" 15. számú különfüzete.) Bp., 1952, Honvéd Térképészeti Intézet. 176+VII+(1)p.+VII kihajt. t. (2 színes)+(3)+178-309+IX+(1)+(3)+314-441+III+(2)p. Gazdagon illusztrált. Megjelent 500 példányban. Félvászon kötésben, borítón apró sérüléssel, kissé laza kötéssel.