12 000 Ft
Hunfalvy János: Az osztrák birodalom statisztikája. Az osztrák birodalom rövid statisztikája, különös tekintettel a magyar államra. Pest, 1867, Emich Gusztáv, 8+215 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap utáni két lap foltos, a címlap utáni lap javított, részben pótolt, kissé foxing foltos lapokkal. Nagyon ritka!