Orosz Ernő: Heves- és a volt Külső-Szolnok egyesült vármegyék nemes családjai. Irta és Hevesvármegye támogatásával kiadja - - Hevesvármegye levéltárnoka. Eger, 1906. Egri Nyomda. VIII+347 p. Szövegközti leszármazási táblázatokkal. Korabeli átkötött kopott félvászon-kötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, a címlapon névbejegyzéssel és jákfai Könczöl Antal (1878-1941) esperes - plébános ex libris bélyegzésével.