Thim József: A szerbek története a legrégibb kortól 1848-ig. I-III. köt. [Egybekötve.] I. köt. : Szerbia története 600-1367-ig. Ubranovics Milántól. II. köt.: Szerbia története 1367-1804-ig. III. köt.: 1804-1948-ig. A legujabb kutforrások alapján írta Dr. - - . Történeti Nép- és Földrajzi Könyvtár XXIV. köt. Nagy-Becskereken, 1892., Pleitz Fer. Pál, X+2+159+1;2+179+1;2+116 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal.