15007.
40. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Decsy Sámuel: Osmanografia, az az: a' Török Birodalom' Természeti, erköltsi, egy-házi, polgári 's hadi állapottyának, és a' Magyar Királyok ellen viselt nevezetesebb hadakozásinak summás leirása. Második rész. Bétsben, 1789, Kurtzbeck Jósef, 8+772+16 p. Korabeli kartonált papírkötés, foltos lapokkal, néhány lap sarkán kis sérüléssel, a címlap és az utolsó lap pótolt, a térkép hiányzik.