15029.
40. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Dr. Ugró Gyula: Újpest. 1831-1930. Sajtó alá rendezte: Dr. Ladányi Miksa. Magyar Városok Monográfiája XI. Bp.,1932, Magyar Városok Monográfiája, 532 p.+9 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, szép állapotban.