15025.
40. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Sopron és Sopronvármegye ismertetÅ‘je 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, cÃmeres, dombornyomott egészvászon kötésben Kis kopással