16 000 Ft
Casus conscientiae de mandato olim eminentissimi S.R.E. cardinalis Prosperi Lambertini Bononiae archiepiscopi &c. &c. deinde sanctissimi D.N. papae Benedicti XIV. Propositi ac resoluti. Opus conessariis omnibus atque animarum curam gerentibus perutile ac nessarium cum indice locupletissimo. Editio in Germania tertia. Hozzákötve: Ad casus conscientiae de mandato. ... Propositos ac resolutos appendix novissima. Editio in Germania tertia. Hozzákötve: Ad casus conscientae de mandato... Appendix secunda. Editio in Germania prima. Hozzákötve: Ad casus conscientiae de mandato. ... Appendix tertia. Editio in Germania prima. Augustae Vindelicorum [Augsburg], 1764-1765-1767., Mathaei Rieger, 4+488+24;4+302+16+2;168+12;4+236+8 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű bordázott egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó szennylappal.