60 000 Ft
Szent Biblia Az-az: Istennek Ó és Újj Testamentomában foglaltatott egész Szent Irás. Melly Magyar-nyelvre fordittatott Károli Gáspár' által', Es mostan Tizen-Ötödször e' kis formában ki-botsáttatott. Nyomtattatott Ultrajectumban, Reers W: János' által' 1765 dik esztendőben. Ultrajectum [Utrecht], 1765, Reers W. János, 1 (rézmetszetű díszcímlap) t.+1 sztl. lev.+1197+1 p.+2 sztl. lev. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott kartontokban, a borítón kopásnyomokkal, a címlap és néhány lapszél igényesen restaurált, családtörténeti bejegyzésekkel 1833-tól 2023-ig.