Német Birodalom 1915. "A világháború emlékére 1914/15" bronz emlékérem. Szign.: B.H. Mayer (60mm) T:AU / German Empire 1915. "Commemorating the World War 1914/15" bronze commemorative medallion. Sign.: B.H. Mayer (60mm) C:AU
Német Birodalom ~1918. "Bajor Katonai Érdemkereszt III. osztály, kardokkal" hadifém kitüntetés, hadiszalagon T:AU oxidáció / German Empire ~1918. "Bavarian Military Merit Cross, 3rd Class with swords" war metal decoration on wartime ribbon C:AU oxidation
Oszmán Birodalom ~1900. "Medzsid Rend IV. osztályának csillaga" zománcozott, jelzetlen Ag csillag, medalion hátoldalán gyártói jelzés, mellszalag és félhold felfüggesztés nélkül (58mm) T:XF,VF k., patina / Ottoman Empire ~1900. "Order of Medjidie, Star of 4th Class" enamelled, unmarked Ag star, Turkish makers mark on back of the medalion, without ribbon and crescent moon suspension (58mm) C:XF,VF...
1911. "Díszérem a Tűzoltás és Mentés Terén Teljesített 25 Évi Eredményes Tevékenységért" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, KB verdejellel. Szign.: REISNER T:AU,XF patina, kis ph / Hungary 1911. "Medal of Honour for Fire Service and Life-Saving" bronze decoration without ribbon with KB (Kremnitz) mint mark. Sign: REISNER C:AU,XF patina, small edge error NMK 268.
~1930. "Látássérült - Vakok Szövetsége" zománcozott bronz jelvény (41x50mm) T:AU apró zománchiba / Hungary ~1930. "Visually Impaired - Association of the Blinds" enamelled bronze badge (41x50mm) C:AU small enamel error
Csehszlovákia ~1950. "A Csehszlovák-Szovjet Barátság Szövetsége / A Szovjetunióval a világbékéért" bronz lemezérem szalagon (60mm) T:XF Czechoslovakia ~1950. "Svaz Československo-Sovětskeho Přátelství / Se Sovětským svazem za světový mír (Union of Czechoslovak-Soviet Friendship / With the Soviet Union for world peace)" bronze plate medallion with ribbon C:XF
Szovjetunió ~1950. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje, VI. típus" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású "52087" sorszámmal a hátoldalán T:AU Soviet Union ~1950. "Order of the Red Banner of Labour, Type 6" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved "52087" serial number on back C:AU