11873.
40. Lezárult nagyaukció
Fotó
60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
1913 Felvidék-Tátra, össz. 85 db albumlapra ragasztott régi fotó, klf. helyszínekről: Vrickó (Túrócremete), Szebeszló vára, Felkai-tó, Sziléziai ház, Csorba-tó, Poprádi-tó és környéke, vízimalom Benic faluban (Liptószentmiklós), Túróchíd erősítése és Beniczky-kastély Rákó-Pribócon (Pribóc), stb. Hártyapapíron vagy az albumlapon feliratozott és datált régi fotó, 8x11 cm körüli méretekben, egyik fotó sérült. / 1913 Slovakia-Tatry, 85 old photos from different places, among them a water mill in Benice (Liptovský Mikuláš), Beniczky-castle and works at a bridge in Pribovce, etc., ca. 8x11 cm, one of the photos damaged