Fotó

Tételek száma: 358

cca 1870-1910 Érdekes fotóalbum, sokféle témájú fotóval: Széll Farkas (1844-1909) magyar jogász; fénynyomatok Napóleonról és családjáról, József nádorról, a Bécsi Világkiállításról; I. világháborús katonaportrék; egyéb híres, ill. azonosításra váró személyek; össz. 52 db. Korabeli dekoratív, aranyozott, festett, egészbőr-borítású rézkapcsos albumban, jó állapotban.
11993.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

cca 1900-1910 Előkelő hölgyek és urak csoportképe, osztrák-magyar hajóstisztek társaságában, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, szélén kis sérülések, 36x24 cm / Group of elegant ladies and gentlemen with Austro-Hungarian naval officers, large-size vintage photo, slightly damaged edges
11994.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1899 Angyalkának öltözött kislány portréja, hátoldalon feliratozott keményhátú fotó Lojanek János nagyváradi műterméből, 20,5×11 cm
11995.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

cca 1898 Goszleth István (1850-1913) budapesti fényképész műtermében készült, keményhátú, vintage fotó, 20,2x10,5 cm
11996.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

cca 1920 Uher Ödön (1862-1931) császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, a hátoldalán is volt felirat, de azt érvénytelenítette tulajdonosa vagy örököse, 21,3x13 cm
11997.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

cca 1920 Glück József (?-?) győri fényképész műtermében készült keményhátú vintage fotó, a felirat szerint Mátis Vilmát ábrázolja, a kartonon szép dombornyomás, 16,5x10,8 cm
11998.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1905 Kalocsa, Díszakadémia, Jézustársasági érseki főgimnázium által rendezett koncert részvevőinek csoportképe, keményhátú fotó, 13×18 cm
11999.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1908 Hardenber Illi, keményhátú fotó Skalnik és Fia kassai műterméből, 21×13 cm
12000.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

cca 1935 és cca 1980 között készült vintage fotók és fotóművészeti alkotások vegyes tétele, többsége nevesített, sokféle téma (hajó, zenekar, focicsapat, híd, szalmafonó, fürdőhely, életkép, portré, fafaragó, stb.), 23 db ezüst zselatinos fotónagyítás, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm és 14x23 cm között
12001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

cca 1902 Divald Lajos és 2. felesége, Fussgänger Anna, keményhátú fotó Divald Károly fia műterméből, 21×11 cm
12002.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

cca 1910 Budapest, Székely Aladár (1870-1940) fényképészeti műintézetében készült, keményhátú, vintage fotó, hidegpecséttel is jelzett, 20,3x11 cm
12003.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

cca 1920 Romák Jenő budapesti fényképész felvétele egy templom oltáráról és a mellette imádkozó két papról, keményhátú vintage fotó, 21,6x15 cm
12004.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft