Antik Otoscope.
Múzeumi orvosi müszer,Otoscope, amikor még az orr-fül-gégész orvos gyertyafénnyel vizsgálta a betegeit,-két lencsével,hibátlan állapotban.Jelzett (209 formaszám) K.K "F. Frits Wien" 1800-as évek vége.Apró kopásokkal.
18 x 4 x 8 cm